جهت راه اندازی VOIP ضمن در نظر گرفتن تعداد خطوط شهری و داخلی مورد نیاز باید به نیازهای مجموعه توجه ویژه ای داشت. البته لازم به ذکراست که در زمان خرید یک مرکز تلفن VOIP کلیه امکانات تلفنی به صورت یکپارچه وجود دارد . ولی با توجه به گستردگی خدمات باید مسایل نظیر نیاز به فکس نرم افزاری، تماس خودکار،نرم افزار ارتباط به مشتری و … توجه کافی را داشت.

 

در صورتیکه تعداد خطوط شهری و داخلی ما به ترتیب کمتر از ده و پنجاه می باشد، مرکز تلفن های استند الون گزینه مناسبی برای خرید می باشند و در صورتی که تعداد خطوط بیش از تعداد ذکر شده و یا نیاز هایی از قبیل مسائل گفته شده و یا نرم افزارهایی مانند نظرسنجی تلفنی، سیستم پرسش و پاسخ، سامانه احراز هویت، نرم افزار نوبت دهی تلفنی و دیگر نرم افزارهای تلفن بانکی وجود داشته باشد، یک سرور در کنار یک کارت تلفنی و یا یک گیتوی گزینه مناسبی جهت انتخاب می باشد.

 

مرکزتلفن های استندالون توان پردازشی محدود بر اساس تعداد کال همزمان، ضبط مکالمات و غیره را دارند و لی سرور با توجه به نوع پیکربندی که انجام می دهیم می تواند ظرفیت بیشتری را پشتیبانی نماید. نکته دیگر در داشتن سرور VOIP قابلیت توسعه نرم افزاری تلفن بانکی و نرم افزار های جنبی مانند فکس سرور، ارتباط با مشتری و …. می باشد. در مجموع برای کسب و کارهای کوچک و با توان هزینه پایین مرکزتلفن IP حالت اول و برای شرکت های متوسط و بزرگ حالت دوم گزینه بهتری می باشد.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس الو ویپ

آدرس : شرکت: ایران-تهران-تهران-میدان پونک - خیابان میرزا بابایی - پلاک 55 - ساختمان اسپیناس - طبقه 5

تلفن : 021-49254000

وب سایت : www.alovoip.ir


جستجو

 

online

whatsapp : 09053299828 
Telegram : alovoip_sales
Instagram : https://instagram.com/alo.voip


شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-49254000

فکس : -

تلفکس : -

وب سایت : www.alovoip.ir